Bulbrite 25G16HM-5PK Half Chrome 25W Globe Shape Bulb, 5-Pack
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
18
quantity
Product details
Category
  • Perfect for open fixtures, pendants, restaurant and retail lighting
  • Light that reflects back up towards the fixture
  • Inside Frost half chrome bulb also available
  • Available in Globe and A shape styles
  • 25W, 40W, 60W, and 100W