Henry Heller Guitar Strap (HBS25-CHC)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
22
quantity
Product details
Category
2.5" Henry Heller basic suede guitar strap in dark brown color with a soft untuck backing
  • Adjustable to 53"
  • Neutral color nubuck backing
  • Made in USA
  • Package Dimensions: 13.2 L x 7.8 H x 11.4 W (centimeters)
UPC 818246011458
Size 2.5"